Infinite Spirit Bulgaria
Здравейте и добре дошли в българският фен-форум на групата Infinite.Свободни сте да се регистрирате по всяко време~
Infinitely yours:
Mikki (Admin)

Welcome in the place, where Infinite is forever~

ИндексВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход

Share | 

Infinite захвърлят тъмния си имидж и се превръщат в романтични плейбои за новия си сингъл.

Go down 
АвторСъобщение
Infinitely (L)oving
Admin

Брой мнения : 95
Местожителство : Стара Загора ^^

ПисанеЗаглавие: Infinite захвърлят тъмния си имидж и се превръщат в романтични плейбои за новия си сингъл.   Сря Мар 09, 2011 8:49 am

Infinite се трансформират от тъмни и мистериозни в небрежни,романтични плейбои-това разкри обложката на новия им албум.Момчетата получават голямо одобрение от феновете си за промяната.
Албумът,който ще покаже новият им имидж,е с главна песен "Nothing's Over",заедно с още три парчета,които ще бъдат официално показани на 17 Март.
Върнете се в началото Go down
http://4minutes-in-the-cube.bulgarianforum.net/
~Infinite Wings~
Beginner
Beginner

Брой мнения : 26
Местожителство : Нейде из София <3

ПисанеЗаглавие: Re: Infinite захвърлят тъмния си имидж и се превръщат в романтични плейбои за новия си сингъл.   Нед Мар 13, 2011 12:04 am

Тва романтични плейбои ли се води?Щото Sungjong специално ми мяза повече на опасана ливада в главата Само Woohyun и Hoya са направени като хората,другите...добре че момчетата са си хубави,иначе щеше да е пълна излагация
.Misaki.
Beginner
Beginner

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Infinite захвърлят тъмния си имидж и се превръщат в романтични плейбои за новия си сингъл.   Чет Апр 07, 2011 9:45 am

~Infinite Wings~ написа:
Тва романтични плейбои ли се води?Щото Sungjong специално ми мяза повече на опасана ливада в главата Само Woohyun и Hoya са направени като хората,другите...добре че момчетата са си хубави,иначе щеше да е пълна излагация

напълно съм съгласна Woohyun и Hoya най-хубаво изглеждат тука макар че и Sung Jong ме кефи в главата (лелеее това как прозвуча ама да де разбрахте ме...предполагам )
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Infinite захвърлят тъмния си имидж и се превръщат в романтични плейбои за новия си сингъл.   

Infinite захвърлят тъмния си имидж и се превръщат в романтични плейбои за новия си сингъл.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1