Infinite Spirit Bulgaria
Здравейте и добре дошли в българският фен-форум на групата Infinite.Свободни сте да се регистрирате по всяко време~
Infinitely yours:
Mikki (Admin)
Infinite Spirit Bulgaria
Здравейте и добре дошли в българският фен-форум на групата Infinite.Свободни сте да се регистрирате по всяко време~
Infinitely yours:
Mikki (Admin)
Infinite Spirit Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome in the place, where Infinite is forever~
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 flopsi

Go down 
АвторСъобщение
flopsi

flopsi


Брой мнения : 7
Join date : 24.03.2011
Age : 29
Местожителство : Благоевград

flopsi Empty
ПисанеЗаглавие: flopsi   flopsi EmptyСъб Май 07, 2011 2:13 am

Име:Ади
Никнейм:най-често използвам flopsi или edi_xd
Рождена дата:10.12.1994
Местожителство:Благоевград
Как открихте форума?:пратиха ми го по скайп
От колко време сте фен на Infinite?: амии да си призная ги слушам от началото на тази година .. и пред съм слушала техн песнички, но не им бях обърнала голямо внимание..
Любим член на Infinite: засега фаворит ми е L flopsi 2159460562
Любима песен на Infinite: аммм .. все още не мога да избера колебая се ..
Друга информация : ами какво да кажа за себе си ... flopsi 2155288934 обичам да чета .. да обичам колкото и изтъркано да звучи ..
любимата ми група ое кпоп-а е ДБСК .. те бяха първата група, която чух и си ги обчнах веднага..
няма да изброявам кои други групи слушам то се знае .. SUJU, Shinee, Big Bang, Teen Top ... и така нататък .... flopsi 4257297559
Как да се свържем с вас?
facebook: https://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/profile.php?id=100000896677125 ( в този влизам по-рядко, но другият ми е само за близки приятели)
vbox7: edi_xd (напоследък не съм много активна flopsi 1408441462 )
skype: th_girl_93 ( НЕ СЛУШАМ ТОКИО ХОТЕЛ ... и дам не съм 93 а 94 flopsi 2574002215 )
Послание към феновете?: амии .. честно не съм много по тия работи .. затова ще кажа само .. нека всички да подкрепяме момчетата, защото те се нуждаят от всеки един от феновете си ..
Върнете се в началото Go down
 
flopsi
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Infinite Spirit Bulgaria :: Infinite World :: Welcome to the Inspirit World-
Идете на: