Infinite Spirit Bulgaria
Здравейте и добре дошли в българският фен-форум на групата Infinite.Свободни сте да се регистрирате по всяко време~
Infinitely yours:
Mikki (Admin)
Infinite Spirit Bulgaria
Здравейте и добре дошли в българският фен-форум на групата Infinite.Свободни сте да се регистрирате по всяко време~
Infinitely yours:
Mikki (Admin)
Infinite Spirit Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome in the place, where Infinite is forever~
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Момчетата от Infinite говорят за първата си победа и завземането на Япония~

Go down 
АвторСъобщение
Infinitely (L)oving
Admin
Infinitely (L)oving


Брой мнения : 95
Join date : 07.03.2011
Age : 28
Местожителство : Стара Загора ^^

Момчетата от Infinite говорят за първата си победа и завземането на Япония~ Empty
ПисанеЗаглавие: Момчетата от Infinite говорят за първата си победа и завземането на Япония~   Момчетата от Infinite говорят за първата си победа и завземането на Япония~ EmptyНед Сеп 04, 2011 7:02 am

Момчетата от Infinite говорят за първата си победа и завземането на Япония~ Tumblr_lophf0aMn91qfk0rio1_1280

След като се трудиха неуморно за да затвърдят мястото си на сцената, INFINITE най-накрая постигнаха първата си победа на 1 Септември на шоуто ‘M! Countdown‘. Чувствайки внезапно залялата ги вълна на интерес, групата реши че е време най-накрая да сподели плановете си за японския си дебют.

На 4 Септември,компанията на Infinite сподели,“Въпреки че не са започнали промотирането си в Япония ,вече получават позитивни отзиви там" и изразиха увереността си с изказването:“По-късно тази година,с промоциите в Япония и Корея, INFINITE ще могат да открият собствения си уникален цвят като група.”

INFINITE вече започнаха да се популяризират в Япония благодарение на L, който играе главна роля в японската драма, ‘Jiu’. Драмата се радва на значително висок рейтинг,както и добри отзиви от медиите — постижения,които са още по-невероятни,заради факта че е излъчвана в късните часове на Петъчните вечери.

INFINITE планират дебюта си в Япония през Ноември с"BTD" и имат намерението да се затвърдят като новите Hallyu звезди.

Позитивната атмосфера,която заобикаля в момента групата е в тон с всички хубави неща,които им се случиха наскоро.Момчетата с насълзени очи разказаха какво са изпитали по време на победата си...

Лидерът Sunggyu разкри,че по-напрегнат не е бил през целия си живот и дори не е можел да мисли.
Woo Hyun коментира “Не можех да повярвам че това е първата ми №1 награда през целия ми живот. Бях се вцепенил до такава степен,че дори не осъзнавах че плача”. Sung Jong добави: “Не бях сигурен дали е истина или сън. През главата ми преминаха всички трудности,на които бяхме подложени. Събитието е още по-значимо,като вземем предвид това,че сме №1 на 1 Септември с 1вия ни албум. Благодарен съм на всички фенове”.

Песента,която им спечели първо място е “Be Mine“, и е напрегнато поп-парче,продуцирано от Sweetune (създадено от Han Jae Ho и Kim Seung Soo), гениалният ум,стоящ зад хитовете на KARA.

Credit:Allkpop
Върнете се в началото Go down
http://4minutes-in-the-cube.bulgarianforum.net/
 
Момчетата от Infinite говорят за първата си победа и завземането на Япония~
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Infinite-Tic Toc
» Infinite-Tell me+Gee
» Infinite- 1/3
» Infinite-Nothing's Over
» Infinite-Nothing's Over Teaser

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Infinite Spirit Bulgaria :: Spazz center :: WoW...News-
Идете на: