Infinite Spirit Bulgaria
Здравейте и добре дошли в българският фен-форум на групата Infinite.Свободни сте да се регистрирате по всяко време~
Infinitely yours:
Mikki (Admin)
Infinite Spirit Bulgaria
Здравейте и добре дошли в българският фен-форум на групата Infinite.Свободни сте да се регистрирате по всяко време~
Infinitely yours:
Mikki (Admin)
Infinite Spirit Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome in the place, where Infinite is forever~
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ezreal

Go down 
АвторСъобщение
Ezreal




Брой мнения : 1
Join date : 06.11.2011

Ezreal Empty
ПисанеЗаглавие: Ezreal   Ezreal EmptyНед Ное 06, 2011 7:36 am

Макар че вече ме има тук, реших да се изтопаня с нов акаунт Ezreal 4257297559

Име: Rally
Никнейм: Rally, Ez, Kagamio, Rain(XD спомени) xXxRallyxXx etc..
Рождена дата: шести септември '97
Местожителство: София
Как открихте форума?: амииииииии....... микки.
От колко време сте фен на Infinite?: от както ги знам (да, знам много съм точна :D)
Любим член на Infinite: ми ми ми.. всичките ми харесват.. L, Sungjong, Woohyun.. <3
Любима песен на Infinite: Can U Smile/Paradise
Друга информация (тук попълвате всичко друго,което искате да споделите за себе си ^^): Фен съм главно на SHINee и 4minute, но май здраво съм Инфинитясала лол. Обожавам почти всичко азиатско XD. Обичам компютърни игри, MMORPG-та, ролеви etc. Любимите са ми League of Legends, World of Warcraft, Metin2... Обичам и смотаните стари игрички на Harry Potter XD. Фен съм на поредици като Хару Потър, Пърси Джаксън <3, Училище за вампири, Здрач (сори. пийпъл Едо съкс.).. Също така съм фен и на Египет и всякакви митологии, главно древногръцка <3. Любимите ми анимета са One Piece, Naruto, Ouran High School Host Club, Vampire Knight, Fullmetal Alchemist.... Любимите ми драми са Dream High, Princess Hours, Coffee Prince, Koizora и може би адаптацията на OHSHC като японска драма. Танцувам балет от 4 годишна и се занимавам професионално. Много държа на хората около мен и винаги се застъпвам за тях.
Как да се свържем с вас? (Facebook,vbox7,twitter etc...) - Facebook - Rally Ilieva (Twawwy); vbox7 - ralicaralica; twitter - rally___; youtube - boryloveyou; skype - zero.kiryu.vampire ...
Послание към феновете?: Продължавайте да подкрепяте, а аз ше ви подкрепям вам :D Ezreal 2574002215
Върнете се в началото Go down
 
Ezreal
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Infinite Spirit Bulgaria :: Infinite World :: Welcome to the Inspirit World-
Идете на: