Infinite Spirit Bulgaria
Здравейте и добре дошли в българският фен-форум на групата Infinite.Свободни сте да се регистрирате по всяко време~
Infinitely yours:
Mikki (Admin)
Infinite Spirit Bulgaria
Здравейте и добре дошли в българският фен-форум на групата Infinite.Свободни сте да се регистрирате по всяко време~
Infinitely yours:
Mikki (Admin)
Infinite Spirit Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome in the place, where Infinite is forever~
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ...without a trace...

Go down 
АвторСъобщение
...without a trace...

...without a trace...


Брой мнения : 1
Join date : 14.01.2013
Age : 25
Местожителство : Asian world

...without a trace... Empty
ПисанеЗаглавие: ...without a trace...   ...without a trace... EmptyПон Яну 14, 2013 11:31 am

Име:
Никнейм:Viko, Viki-chan
Рождена дата:23.12.1998
Местожителство:Stara Zagora
Как открихте форума?: чичко GOOGLE
От колко време сте фен на Infinite?: около година но за пръв път се интересувам за български форум
Любим член на Infinite:SungJong, L
Любима песен на Infinite: BTD
Друга информация (тук попълвате всичко друго,което искате да споделите за себе си ^^): Ами и предимно слушам Jrock но съм запалена много по kpop-a, харесвам почти всяка една група няма значение дали е от Япония или Корея, добра съм във волейбола, английския и литературата, мога да рисувам поне ката ми казаха не рисувам кой знай колко хубаво ама.... Ооо да съвсем забравих името ми е Виктория ...without a trace... 4257297559 хмм харесва ми да чета яои, но чета и нормални романтични истории с нормални двойки стига да е хубава и завладяваща историята... ами това е приятно ми е да се запознаем ...without a trace... 2231002580 ...without a trace... 3472156054
Как да се свържем с вас? (Facebook,vbox7,twitter etc...) facebook: Viki Damyanova, tumblr: viki9879, skype: viki9879
Послание към феновете?: Нека да покажем на света какво се нарича хубава и смислена музика ...without a trace... 3839493590
Върнете се в началото Go down
http://viki9879.tumblr.com/
 
...without a trace...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Infinite Spirit Bulgaria :: Infinite World :: Welcome to the Inspirit World-
Идете на: