Infinite Spirit Bulgaria
Здравейте и добре дошли в българският фен-форум на групата Infinite.Свободни сте да се регистрирате по всяко време~
Infinitely yours:
Mikki (Admin)
Infinite Spirit Bulgaria
Здравейте и добре дошли в българският фен-форум на групата Infinite.Свободни сте да се регистрирате по всяко време~
Infinitely yours:
Mikki (Admin)
Infinite Spirit Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome in the place, where Infinite is forever~
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Let me introduce myself ^.^

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
~Infinite Wings~
Beginner
Beginner
~Infinite Wings~


Брой мнения : 26
Join date : 12.03.2011
Age : 32
Местожителство : Нейде из София <3

Let me introduce myself ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Let me introduce myself ^.^   Let me introduce myself ^.^ EmptyСъб Мар 12, 2011 11:52 pm

Име:Валя

Никнейм:Най-често Вал...може и Ви или Пока-чан (не питайте -.-)

Рождена дата:14 март,1992

Местожителство:Единствената по рода си боклукджийница-София Let me introduce myself ^.^ 2994774608

Как открихте форума?:От админката...след много увещания да ми го даде >.<

От колко време сте фен на Infinite?:От както дебютираха ^^

Любим член на Infinite:Sunggyu baby Let me introduce myself ^.^ 2159460562 Let me introduce myself ^.^ 2159460562

Любима песен на Infinite:Voice of my heart~

Друга информация:Значи,отсега да кажа,че има само едно нещо,което мразя и това е
YG ent...поради много и жизненоважни причини...например,че "ПАПА YG" е смотан -_-,Обожавам SHINee,SuJu,4minute,IU,G.Na,BEAST,JYPent,Wonder Girls <3 <3 и F(x) ^^

Как да се свържем с вас?:Фейсбамбуци и сини птички нямам...профила ми във vbox7 е:jonasbrothers_fanclub (ЗА ТАЗИ ГЛУПОСТ ВИНЕТЕ АДМИНКАТА,ПРОФИЛА МИ ГО ДАДЕ ТЯ!!!),а скайпето ми е:musical_heaven1

Послание към феновете?:Не знам дали сте наясно,но Infinite са една от най-добрите групи до момента...дебютираха 2010,а вече са близо до върха.Радвайте се,YG,радвайте се докато можете!Тва уж трябваше да е послание за феновете,ама...та посланието ми към the fellow Inspirits e:Момчетата направиха много,за да стигнат дотам,докъдето са сега.Не омаловажавайте труда им,подкрепяйте ги,за да знаят,че са постигнали нещо в самотния си идолски живот Let me introduce myself ^.^ 506850652
Върнете се в началото Go down
Infinitely (L)oving
Admin
Infinitely (L)oving


Брой мнения : 95
Join date : 07.03.2011
Age : 28
Местожителство : Стара Загора ^^

Let me introduce myself ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Let me introduce myself ^.^   Let me introduce myself ^.^ EmptyНед Мар 13, 2011 12:37 am

Well hello fellow~ Let me introduce myself ^.^ 2804765214 Не се чуди,че ти го дадох с много зор...навсякъде (включително и тук) започваш с анти-YG изповедите си Let me introduce myself ^.^ 2387001220 Но добре дошла,бъди активна,забавлявай се,и не забравяй,че ИМА ФЕНОВЕ НА YG ТУК Let me introduce myself ^.^ 2348810717
Върнете се в началото Go down
http://4minutes-in-the-cube.bulgarianforum.net/
 
Let me introduce myself ^.^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Infinite Spirit Bulgaria :: Infinite World :: Welcome to the Inspirit World-
Идете на: