Infinite Spirit Bulgaria
Здравейте и добре дошли в българският фен-форум на групата Infinite.Свободни сте да се регистрирате по всяко време~
Infinitely yours:
Mikki (Admin)
Infinite Spirit Bulgaria
Здравейте и добре дошли в българският фен-форум на групата Infinite.Свободни сте да се регистрирате по всяко време~
Infinitely yours:
Mikki (Admin)
Infinite Spirit Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome in the place, where Infinite is forever~
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ____.Misaki.____

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
.Misaki.
Beginner
Beginner
.Misaki.


Брой мнения : 21
Join date : 07.04.2011
Age : 31

____.Misaki.____ Empty
ПисанеЗаглавие: ____.Misaki.____   ____.Misaki.____ EmptyЧет Апр 07, 2011 10:41 am

Име:Христиана

Никнейм:Мисаки

Рождена дата:1 февруари 1993г.

Местожителство:Варна

Как открихте форума?:ъммм...видях го във форума на Big Bnag (всичко е свързано O_O)

От колко време сте фен на Infinite?: амиии не от много знаех ги но едва в началото на март почнах по сериозно да ги слушам

Любим член на Infinite: трима са SungJong,Woo Hyun,Sung Yeol... ____.Misaki.____ 4257297559 обаче и L ми харесва ...и Hoya ох всички са хубави не мога да избера точно определен дето да ми харесва най-много ____.Misaki.____ 4244696355 но тримата които казах в началото май най ми харесват

Любима песен на Infinite:Come back again

Друга информация :Ъммм най-любимата ми корейска група е SHINee ____.Misaki.____ 3839493590 Много си ги обичам и съм направо луда по тях.Също така обожавам и Big Bang и MBLAQ. Пълно отаку съм и съм гледала много анимета също така и драми .Ходила съм на уроци по-японски и поназнайвам малко от него.Обичам да си пиша с хората за всякакви asia stuf така че и ако и вие обичате ще съм повече от доволно да ме потърсите в скайп да си пишем на общо основание ____.Misaki.____ 3605817172

Как да се свържем с вас?
Facebook:https://www.facebook.com/BloodyIti
skype:takahashi.misaki

Послание към феновете?:
Нека да продължавайте да слушаме Infinite заедно и да им се радваме. ____.Misaki.____ 2176152401 Момчетата имат голям потенцял и много се радвам че вече има и бг форум за тях____.Misaki.____ M177
Върнете се в началото Go down
flopsi

flopsi


Брой мнения : 7
Join date : 24.03.2011
Age : 29
Местожителство : Благоевград

____.Misaki.____ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ____.Misaki.____   ____.Misaki.____ EmptyСъб Май 07, 2011 1:55 am

Хайй Хриси ____.Misaki.____ 2994774608 радвам се да те видя и тук
Върнете се в началото Go down
 
____.Misaki.____
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Infinite Spirit Bulgaria :: Infinite World :: Welcome to the Inspirit World-
Идете на: